On Air Festival
ON AIR Festiavl
Czy z opaską festiwalową wejdę na każdy koncert w ramach Festiwalu On Air?
Z opaską festiwalową wejdziesz na wszystkie koncerty odbywające się na Lotnisku Bemowo.
Nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?
Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.
Czy mogę odkupić od kogoś bilet?

Nie, bilet upoważniający do wejścia na Imprezę musi być oryginalny, nabyty zgodnie z postanowieniami https://followthestep.com/pl/regulamin/

Bilet nabyty z naruszeniem postanowień regulaminu może być unieważniony przez Organizatora. Ostrzegamy, że kupno biletów od osób postronnych niesie ryzyko zakupu biletu podrobionego, co w konsekwencji powoduje odmowę wymiany biletu na identyfikator i wstępu na imprezę.

Kupiłem kilka biletów - na wszystkich jest moje imię i nazwisko. Czy pozostałe osoby, dla których bilety zostały zakupione wejdą bez problemu na wydarzenie?
Tak, wszystkie osoby, dla których zostały zakupione bilety wejdą bez problemu na wydarzenie, o ile ich bilety nie zostaną wcześniej zeskanowane na wejściu. Każdy bilet wstępu posiada unikalny kod kreskowy uprawniający do wymiany karnetu na identyfikator.
Jakich przedmiotów nie wniosę na teren imprezy?
Na teren imprezy nie wolno wnosić m.in.:
  • kamer, sprzętu nagrywającego audio i video, sprzętu fotograficznego mogącego mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x
  • statywów, oraz tzw. selfiesticków
  • dronów
  • dużych parasoli ze szpiczastymi metalowymi lub drewnianymi zakończeniami
  • pojazdów typu deskorolka, hoverboard, rolki itp
  • napojów i jedzenia, z wyłączeniem osób których stan zdrowia wymaga specjalistycznej diety potwierdzonej orzeczeniem lekarskim
  • dużych plecaków, a także toreb przekraczających wymiary 11,4 cm x 16,51 cm
  • alkoholu i środków odurzających
Czy na imprezę mają wstęp osoby niepełnoletnie?

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w festiwalu samodzielnie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz zobowiązane są do posiadania przy wstępie na Teren Imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu bez opiekuna.

Uczestnikiem festiwalu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

❗️ Opiekunowie zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego). Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

Nie mam jeszcze 16 lat, czy mogę uczestniczyć w festiwalu samodzielnie?

Nie, niestety młodzi fani muzyki poniżej 16 roku życia nie mogą uczestniczyć w koncercie festiwalu samodzielnie. Ich uczestnictwo w koncercie jest możliwe tylko pod opieką dorosłego.

❗️ Opiekunowie dzieci do 16 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego). Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

Czy moje dziecko może wejść na wydarzenie za darmo?

Tak, dzieci mogą uczestniczyć w festiwalu. Ich uczestnictwo jest możliwe tylko pod opieką dorosłego.

Dzieci do 6 roku życia wchodzą na ON AIR za darmo. Zalecamy by najmłodsi na terenie festiwalu miały na uszach słuchawki wyciszające.

Kupicie je na stoisku ON AIR w strefie MARKET.

❗️ Opiekunowie dzieci do 16 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego). Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

Czy jeśli kupiłem bilet elektroniczny, to powinienem go wydrukować?
Chrońmy lasy! Na bramce wydarzenia możesz pokazać bilet w formie elektronicznej np. na smartphonie. Nie są akceptowane zdjęcia biletów lub screenshot’y biletów elektronicznych.
Czy opiekun osoby niepełnosprawnej musi również posiadać bilet wstępu?
Tak, w przypadku, gdy osoba niepełnosprawna chce uczestniczyć w imprezie wraz z opiekunem, każda z tych osób zobowiązana jest do nabycia biletów.
Czy będą wydzielone sektory dla osób na wózkach inwalidzkich?
Staramy się, aby każde nasze wydarzenie było w pełni dostępne dla wszystkich naszych gości. Jeżeli na planie widowni nie ma zaznaczonych miejsc specjalnie przygotowanych dla osób poruszających się na wózkach, prosimy o zakup dowolnego biletu, a nasza obsługa na wydarzeniu wskaże bezpieczne miejsca przewidziane dla osób z niepełnosprawnościami.
kupiłem bilet na festival ale nie otrzymałem emaila z potwierdzeniem. co robić?

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów pod adresem support@goingapp.pl.

Możliwe, że przy zakupie e-mail został w pisany z błędem (literówką). Napisz do Going. na adres support@goingapp.pl. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet.

W przypadku innych pytań dotyczących biletów napisz bezpośrednio do nas na adres tickets@followthestep.com.

Kupiłem kilka biletów - na wszystkich jest moje imię i nazwisko. Czy pozostałe osoby, dla których bilety zostały zakupione wejdą bez problemu na wydarzenie?
Tak, wszystkie osoby, dla których zostały zakupione bilety wejdą bez poroblemu na wydarzenie, o ile ich bilety nie zostaną wcześniej zeskanowane na wejściu. Każdy bilet wstępu posiada unikalny kod kreskowy upoważniający do jednorazowej wymiany biletu na opaskę festiwalową.
czy mogę przekazać bilet innej osobie przez aplikację Going?
Nie, funkcja przekazywania biletów na wydarzenia Follow The Step jest niedostępna.
nie mogę pojawić się na wydarzeniu, czy mogę zwrócić bilet lub sprzedać go innej osobie?
Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.
chcę zamienić zakupiony bilet na inny dzień, jak mogę to zrobić?
Bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości wymiany ani zwrotu. Nie mogą być różnież odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.
chcę kupić bilet ale pojawia się błąd. co robić?
Prześlij nam dokładny opis błędu na tickets@followthestep.com dołączając zrzut ekranu.
czy należy mieć dokumenty potwierdzające tożsamość?
Tak, zdecydowanie. Ze względu na własne bezpieczeństwo warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Dodatkowo taki dokument pozwoli na weryfikację wieku osób uprawnionych do samodzielnego przebywania na terenie festiwalu. Więcej informacji w regulaminie.
czy zamiast dowodu osobistego mogę zabrać inny dokument potwierdzający tożsamość?
Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną czy studencką lub paszportem.
czy na festival mają wstęp osoby niepełnoletnie?

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie samodzielnie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz zobowiązani są do posiadania przy wstępie na Teren Imprezy dokumentu potwierdzającego wiek. Brak dokumentu jest równoznaczny z odmową wstępu bez opiekuna.

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na jej wyłączną odpowiedzialność, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Opiekunowie zobowiązani są do posiadania wypełnionego oświadczenia (wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego). Posiadanie lub wypełnienie formularza na miejscu nie upoważnia osoby niepełnoletniej poniżej 16 roku życia do samodzielnego wstępu na teren imprezy.

czy moje dziecko może wejść na wydarzenie za darmo?

Dzieci do 6. roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wejścia na teren imprezy nie będą miały ukończonego 3. roku życia) mogą brać bezpłatny udział w imprezie.

Rodzice i opiekunowie – pamiętajcie, aby na imprezę zabrać dokument, potwierdzający imię i nazwisko oraz wiek młodego fana muzyki. Dzieci mogą przyjechać na koncert wyłącznie z dorosłym opiekunem oraz z słuchawkami ochronymi!

Opiekunowie dzieci do 16 lat zobowiązani są do posiadania wypełnionego stosownego oświadczenia ( wzór – oświadczenie opiekuna małoletniego).

czy na festiwal należy udać się z dużym wyprzedzeniem czasowym?
Bardzo prosimy o przyjazd na teren festiwalu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym w celu dotarcia na czas na koncert ulubionego artysty. Optymalny czas przybycia przed rozpoczęciem wybranego artysty to 2 godziny.
czy kobiety w ciąży mogą wejść na teren festiwalu?
Tak, kobiety w ciąży mogą jak najbardziej uczestniczyć w festiwalu oraz korzystać z udogodnień oferowanych osobom z niepełnosprawnościami. Ze względu na charakter wydarzenia (min. natężenie dźwięków i dużą liczbę uczestników, szczególnie w okolicy scen) prosimy przyszłe mamy o dokładne rozważenie chęci udziału w festiwalu.
czy mogę przyjść z moim psem?
Zdecydowanie NIE. Festiwal muzyczny nie jest miejscem bezpiecznym i odpowiednim dla waszych czworonożnych przyjaciół.